خرید روغن شترمرغ دارای مجوز بهداشت ایران - ارزانترین دراینترنت +کرم و صابون شترمرغ نوبلز - چگونه از حلقه سیاه زیر چشم رهایی یابید!
 
فروشگاه ارزان ترینهای با کیفیت
خرید روغن شترمرغ دارای مجوز بهداشت ایران - ارزانترین دراینترنت +کرم و صابون شترمرغ نوبلز
صفحه نخست         تلفن تماس: 66896972-021 - 09109480025
 
 

حتماً تاكنون در پوست زیر چشم  خود یا دیگران  تغییر رنگ دیده اید. برای برخی از ما «حلقه سیاه» زیر چشم یك مسئله آزاردهنده است. گهگاه این حالت، یكی از علائم برخی بیماری ها مثل آلرژی و ضعف است. متأسفانه در بسیاری موارد علت ژنتیكی دارد. ارثی بودن به این معنا نیست كه هیچ راه برون رفتی از این مسئله وجود ندارد بلكه با روشهایی كه در اینجا آشنا می شوید می توانید اثر ظاهری حلقه سیاه زیر چشم را كمرنگ كنید و در بعضی موارد می توانید بطور كامل از آن خلاصی یابید.

دوازده  مورد برای كاهش یا رفع حلقه سیاه زیر چشم

 

 1- آزمایش خون

زمایش خون خود را به پزشك نشان دهید. مشخص كنید كه این مورد در خانواده تان سابقه دارد یا نه. غالباً حلقه سیاه زیر چشم ارثی است. همانطور كه گفتیم ارثی بودن به این معنا نیست كه برای رهایی از آن هیچ راهی وجود ندارد، بلكه به این معناست كه برای كسب كمترین نتیجه هم بایستی تلاش كنید.

حلقه سیاه زیر چشم ممكن است به علت رسوب كربن سبك باشد كه در نتیجه هضم ناقص پروتئین است. هضم ناقص پروتئین ممكن است به علت اسید هیدروكلریك ناكافی در معده باشد. كمبود اسید هیدروكلریك در معده به علت كمبود عمده ویتامین B6 (پیروكسین) و اسید فولیك است. حدود 30 درصد افراد نمی توانند B6 و یا اسید فولیك را جذب كنند و بایستی این مواد از راههای دیگری تامین شود. 

 

2- تشخیص عوامل آلرژی

نشانه شایع آلرژی یا حساسیت تغییر رنگ پوست زیر چشم است. اگر آلرژی مشكل عمده شماست، به راحتی می توانید آن را درمان كنید. یا از عوامل به وجود آورنده اش دوری كنید.

 

3- خواب كافی داشته باشید

كاملاً مشخص نشده كه چرا خواب ناكافی، سبب ایجاد حلقه سیاه زیر چشم می شود. اما همه ما اثر كم خوابی در چشمان خود یا اطرافیانمان را به وفور دیده ایم. سیاهی زیر چشم می تواند نشان دهنده این باشد كه میزان خواب و استراحتتان كم است.

با مشاهده كاهش سیاهی زیر چشم و افزایش ساعت خواب خود، تعیین كنید كه چقدر نیاز به خواب دارید (معمولاً 7 تا 9 ساعت در شب). اما این زمان در افراد مختلف، متفاوت است. خوابتان را برای دو هفته منظم كنید تا تغییرات حلقه زیر چشم را ببینید.

به یاد داشته باشید الكل و برخی داروها بر روی كیفیت خواب اثر می گذارد، پرهیز از مصرف این فراورده ها یا مصرف در حد تعادل نتیجه خوبی می دهد. كمبود خواب، با جذب كمتر ویتامینها در بدن همین طور كاهش عملكرد غده فوق كلیوی (آدرنال) ارتباط نزدیكی دارد. كاهش عملكرد آدرنال سبب كاهش جذب ویتامین B6 می شود در نتیجه حلقه سیاه زیر چشم اجتناب ناپذیر است.

خواب به تنظیم ویتامین های مورد نیاز بدن كمك می كند. منیزیم/ كلسیم موجود در شیر یا مصرف مكمل های معدنی خوب، عملكرد آدرنال را به حالت عادی باز می گرداند.

بنابراین اگر می خواهید حلقه سیاه زیر چشم را بشكنید! استرس ها را كم كنید. بیشتر بخوابید. ویتامین ها و مواد معدنی لازم را مصرف كنید تا غده آدرنال تقویت شود.

 

4- در حال خواب نیز پوستتان را درمان كنید.

ماسكهای شبانه صورت به كاهش پف كردگی یا كاهش تغییر رنگ زیر چشم كمك می كند، این ماسكها را به صورت دستی نیز می توانید تهیه كنید. لیف حمام را با آب سرد مرطوب كنید، لیف را فشار دهید تا آب اضافی آن خارج شود، كمی قبل از خواب روی چشمان بسته قرار دهید این كار ساده در سرعت درمان مؤثر است. به یك پزشك طب گیاهی مراجعه كنید اگر مشكل اصلی فقر ویتامینی یا مشكل در جذب مواد معدنی باشد حتماً باید درمان شود. این پزشكان به تسكین و درمان افرادی كه بیماری های مزمن دارند كمك می كنند.

 

5- درمان با خیار.

برشهای حلقه ای خیار را روزانه روی چشمانتان بگذارید خواهید دید پوست از نظر ظاهری باطراوت می شود. چای بسته ای مرطوب یا یك قطعه یخ را در پارچه نرمی بپیچید و روی چشمانتان بگذارید این عمل ورم و تغییر رنگ زیر چشم را كاهش می دهد. بسته های چای یا برشهای حلقه ای سرد و تازه خیار را 10 تا 15 دقیقه روی چشم نگه دارید.

 

6- ناحیه دور چشم را آرام كنید.

برای آرام كردن دور چشم، تكه پارچه پنبه ای را مرطوب كنید برای مدت كوتاهی در یخچال قرار دهید و به آرامی در ناحیه حلقه سیاه زیر چشم قرار دهید. چشمانتان را ببندید با انگشت این ناحیه را از روی پارچه مالش دهید. این كار را به دفعات انجام دهید.

 

7- از كرم های دور چشم محتوی ویتامین K و A استفاده كنید.

حلقه سیاه ممكن است به علت كمبود ویتامین K باشد. به هر حال تحقیقات اخیر نشان داده كه كرم های پوست محتوی این دو ویتامین پف كردگی و تغییر رنگ محسوس در بسیاری بیماران را كاهش داده است. مصرف روزانه و طولانی مدت این كرمها نتیجه مطلوب را خواهد داد.

 

8- از مالیدن چشم ها خودداری كنید.

گاهی مالش و اصطكاك چشمها باعث حساسیت می شود. مالش، پوست دور چشم را آزرده كرده و ممكن است باعث شكنندگی مویرگهای خونی خیلی ریز پوست شود. كه هم پف كردگی و هم تغییر رنگ پوست را به همراه دارد.

 

9- رژیم غذایی سالم و متعادلی داشته باشید.

روزانه مكمل های ویتامینی لازم را مصرف كنید و مقدار زیادی آب بنوشید. حلقه سیاه و پف آلودگی اغلب به خاطر كمبود ویتامین K یا ناكافی بودن آنتی اكسیدانهاست. همین طور كمبود ویتامین B12 (كه معمولاً به علت كم خونی است) باعث ایجاد حلقه سیاه می شود. حتماً مقدار زیادی میوه و سبزیجات سبز رنگ بخصوص كلم بروكلی و اسفناج مصرف كنید.

 

10- مقدار نمك مصرفی را كاهش دهید.

خوردن زیاده از حد نمك باعث می شود بدن آب را در جاهای غیر معمول بدن مثل دور چشم نگه دارد كه سبب پف كردگی چشم می شود. مصرف زیاد نمك به گردش خون زیان رسانده و باعث می شود رگهای پوست آبی تر به نظر برسند.

 

11- سیگار نكشید.

سیگار نه تنها تهدیدی برای وریدهای بدن است بلكه ظاهر رگهای خونی زیر پوست را آبی و برجسته تر می كند.

 

12- با آرایش ظاهر حلقه را بپوشانید.

اگر روشهای بالا مؤثر واقع نشد، از سایه زرد رنگ برای پوشانیدن عیوب زیر چشم استفاده كنید. رنگ زرد می تواند رنگ بنفش، آبی و قهوه ای زیر چشم را بپوشاند. در مقابل، رنگ صورتی این حلقه را بیشتر نمایان می كند. برای زمینه آرایش بهتر است از كرم پودرهای آرایشی استفاده كنید.

ترجمه: سمیه مظفریدرباره وبلاگ

روغن شترمرغ پوستی و مفصلی همراه با مجوز بهداشت:
مناسب برای موارد زیبایی و درمانی زیر:
لک
ورم
پینه
آکنه
تاول
آرتروز
پا درد
تبخال
ماساژ
خارش
کبودی
کمر درد
سیاتیک
روماتیسم
جراحت‌ها
زخم بستر
کک و مک
ورم مفاصل
دیسک کمر
پسوریازیس
درد عضلانی
پف زیر چشم
التهاب تاندون
آماس پوستی
التهاب پوستی
آثار زخم و بخیه
درد ماهیچه ها
حشره گزیدگی
پیچ خوردگی ها
ترک پاشنه‌ی پا
آفتاب سوختگی
زخم پای دیابتی
قارچ انگشتان پا
سر درد (میگرن)
ساییدگی مفاصل
گال و اگزمای حاد
کشیدگی عضلات
درد و خشکی زانو
هموروئید (بواسیر)
هیدراسیون پوست
سوختگی رادیو اکتیو
رفع اسپاسم عضلانی
حساسیت های پوستی
رگ به رگ شدن عضلات
بهترین روغن برای ماساژ
جای جوش، آبله و سالک
استحکام و سفتی پوست
کبودی و سیاهی دور چشم
درد عضلات با منشاء عصبی
رفع چین و چروک و پیری پوست
آثار سوختگی های قدیمی (اسکار)
رفع ترک ها و لکه های دوره‌ی بارداری و تغییر وزن
سرشار از اسیدهای چرب امگا ۳- ۶- ۹ و مناسب برای بدن، چون بدن این اسیدها را تولید نمیکند.
----------------------------------------
بهتر است روغن شترمرغ بر روی پوست صورت به مقدار خیلی کم و همراه با ماساژ چند دقیقه ای از پایین به بالا استفاده شود. استفاده از آن حتما باید در شب باشد. طریقه ی مصرف کامل روغن شترمرغ نیز در مطالب داخل این وب نوشته شده است.
----------------------------------------
برای دریافت محصولات، بر روی لینک های خرید مربوط به هر محصول که رویش عنوان "خرید پستی" درج شده، کلیک کرده و سفارش و مشخصات خود را ثبت کنید و هزینه را بعد از دریافت محصول، درب منزل یا محل مورد نظرتان پرداخت کنید. و یا با شماره های 021-66896972 و 09101008810 تماس بگیرید.

مدیر وبلاگ : 100sabad.ir فروشگاه آنلاین
مطالب اخیر
موضوعات
صفحات جانبی
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
                    
 
 
 

پیچک

[RB:Blog_And_Post_Title]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات